سوخت ناوگان

رئیس کانون انجمن های صنفی رانندگان حمل کالای سراسر کشور در نامه ای. به مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کافی نبودن سهمیه سوخت ناوگان باری خبر داد.

رئیس کانون انجمن های صنفی رانندگان حمل کالای سراسر کشور در نامه ای به مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کافی نبودن سهمیه سوخت ناوگان باری خبر داد.

به گزارش خبرنگاران، در نامه ای که فیروز خدایی روز 10 آذر ماه امسال نوشته، تاکید شده که بر اساس گزارش های دریافت شده از سوی انجمن های سراسر کشور و رانندگان. سهمیه سوخت اختصاص یافته به کامیون های شاغل در بخش حمل بار برون شهری و با توجه به اختلال در سیستم توزیع سوخت در ماه گذشته ظاهرا مشکلاتی بابت سهمیه ها بر اساس عملکرد پیمایش ناوگان ایجاد شده است.

در بخش دیگری از این نامه عنوان شده است: از طرفی عدم ارایه سوخت آزاد در اکثر جایگاه های سوخت کشور موجب نارضایتی رانندگان و انجمن ها شده است.

در ادامه این نامه آمده است: تقاضا دارد به دلیل اهمیت موضوع و جلوگیری از وقفه در حمل و نقل کشور دستور فرمایید. پیگیری های لازم نسبت به سهمیه و شارژ کارت سوخت کامیون ها توسط شرکت پخش فراورده های نفتی به عمل آید. دیگر خبرها

سوخت کامیون
نامه فیروز خدایی در مورد سهمیه سوخت کامیون ها

اینستاگرام

یک نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

error: غیر قابل کپی !!