پروژه ها

حمل محمولات سنگین و فوق سنگین

2324x1200-hero-carousel-volvo-fh-het-global-2016-2-1920x692

حمل محموله های سنگین و فوق سنگین ترافیکی توسط کمرشکن و بوژی

شرکت حمل ونقل وطن گرد با رعایت مواد 51 گانه دستور العمل اجرایی جابجایی محموله ترافیکی اقدام به جابجایی بارهای ترافیکی شما مشتریان محترم می نماید.

تعریف وسیله نقلیه و بار ترافیکی :

تردد وسایل نقلیه‌ای که ابعاد و اوزان آن‌ها، بدون بار، یا پس از بارگیری محموله، دست‌کم، از یکی از ابعاد یا اوزان زیر، تجاوز نمایدرا بار ترافیکی نامیده و برای تردد آن‌ها، باید پروانه‌ی عبور صادر شود. این‌گونه وسایل نقلیه، در این دستورالعمل، وسایل نقلیه‌ی ترافیکی، محموله‌ی آن‌ها، محموله‌ی ترافیکی، و شرکت‌هایی که با داشتن مجوزهای لازم، مبادرت به حمل‌ونقل این‌گونه محموله می‌نمایند، شرکت‌های حمل‌ونقل ترافیکی، نامیده می شوند.

1ـ عرض:2/60 متر (دو متر شصت سانتی‌متر)

2ـ ارتفاع: 4/50 متر (چهار متر و نیم)

3ـ طول:

ـ کامیون دو محور 10متر (ده متر)

ـ کامیون با یدک 12 متر (دوازده متر)

ـ تریلی4 چهار محور و بیش‌تر 16/50 متر (شانزده متر و نیم)

4ـ وزن : 40 تن

سازمان حمل‌ونقل و پایانه‌های کشور، با اعلام به شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای، و شرکت‌های حمل‌ونقل وابسته به نهادهای دولتی، پس از برگزاری آزمون، درخصوص مفاد دستورالعمل، نحوه‌ی صدور پروانه‌ی عبور، و مقررات حمل‌ونقل جاده‌ای، با داشتن شرایط زیر، مجوزهای لازم را، برای جابه‌جایی محموله‌های ترافیکی، به آن‌ها ارایه، تا براساس مفاد این دستورالعمل، نسبت به صدور پروانه‌ی عبور، و جابه‌جایی محموله‌های ترافیکی، اقدام نمایند.

محموله‌هایی که پس از بارگیری، از نظر ابعاد و اوزان، براساس مفاد ذکر شده مشمول ضوابط این دستورالعمل باشند، تنها باید توسط شرکت‌های حمل‌ونقل دارای مجوز حمل‌ونقل ترافیکی حمل شوند که شرکت مهندسی حمل ونقل پتروشیمی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم می باشد.

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *