کارت هوشمند

تمدید غیر حضوری از طریق گوشی تلفن همراه انجام می‌شود و افرادی که گوشی همراه نداشته باشند هم می‌توانند با مراجعه به انجمن ها نسبت به تمدید کارت هوشمند خود اقدام کنند.
نحوه تمدید غیرحضوری کارت هوشمند رانندگان ناوگان جاده ای

با توجه به شیوع کرونا و اجرای محدودیت های ضد کرونایی مقرر شده است اعتبار کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل عمومی. (باری و مسافری) به صورت غیر حضوری (از طریق گوشی تلفن همراه) تمدید شود. اما برخی رانندگان با ابهاماتی در مورد چگونگی انجام تمدید غیر حضوری کارت هوشمند مواجه هستند.

برای رفع این ابهام یک عضو کانون سراسری انجمن‌های صنفی رانندگان مسافری کشور به خبرنگار ما گفت.: همچنان که اطلاع رسانی شد مقرر شده است. هوشمند رانندگان بخش حمل و نقل عمومی به طور غیر حضوری تمدید شود.

مختار داوودی افزود: تمدید غیر حضوری از طریق گوشی تلفن همراه انجام می‌شود و افرادی که گوشی همراه  نداشته باشند. هم می‌توانند با مراجعه به انجمن ها نسبت به تمدید کارت هوشمند خود اقدام کنند.

وی افزود: بر این اساس هوشمند افرادی که کارکرد آنها به حد مورد نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نرسیده باشد. به مدت 2 ماه بدون مراجعه به مراکز طب کار و مراکز تمدید هوشمند توسط گوشی همراه تمدید خواهد شد.اینستاگرام

این فعال صنفی عنوان کرد: در عین حال هوشمند رانندگانی که مدارک مثبته کارکرد. سند حمل و پیمایش مسافت و نامه تامین اجتماعی داشته باشند. بدون نیاز به تمدید طب کار به مدت یکسال ازطریق گوشی همراه و بدون نیاز به مراجعه به مراکز صدور کارت ، یک سال تمدید خواهد شد.

وی در مورد کارکرد مورد نیاز برای تمدید یک ساله هوشمند  گفت: کارکرد مورد نیاز برای تمدید یک ساله هوشمند  برای بخش مسافر رانندگان اتوبوس ۳۵فقره صورت وضعیت با ۱۵۰۰۰کیلومتر پیمایش مسافت. برای مینی بوس ۳۵ فقره صورت وضعیت با۳۰۰۰ کیلومتر پیمایش و برای سواری کرایه ۳۵فقره صورت وضعیت با ۴۵۰۰کیلومتر پیمایش و در بخش بار 24 فقره بارنامه و۷۵۰۰کیلومتر پیمایش یا ۵ فقره راهنامه CMR رانندگان بین المللی است.

به گفته وی رانندگانی که با استفاده از گوشی تلفن همراه (گوشی هوشمند) برای تمدید کارت خود اقدام می‌کنند. می‌توانند با وارد کردن اطلاعات مورد نظر، پس از واریز 10 هزار تومان به حساب شبا سازمان راهداری و با کدرهگیری کارت خود را تمدید نمایند.

لینک سایت تمدید هوشمند در پایین صفحه

اخبار حمل ونقل

 

یک نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

error: غیر قابل کپی !!